Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

A kategorijas apmācības sezona 2021 gadā

 Kas jauns?

  Šogad 2021 gada sezonā nevarēsim piedāvāt lietošanai savu plašo moto ķiveru krājumu. Tas ir saistīts ar drosības apsvērumiem, kas diez vai kādam ir papildus jāskaidro tāpēc aizinam pret to izturēties ar sapratni. Tiklīdz Covid situācija neradīs veselības riskus mēs atjaunosim šo bezmaksas servisu. Lai mācības būtu ērtas un drošas, teorijas nodarbību laikā jūs saņemsiet padziļinātu infromāciju par moto ķiverēm,kādu izvēlēties , kur tās iegādāties un iespējams arī kādu izdevīgu piedāvājumu.

Drošībai un komfortam

Esam papildinājuši mācībām izmantojamo aprīkojumu. Tagad nodarbību laikā kursantiem ir iespēja bez maksas izmantot arī mūsu piedāvātas moto jakas un moto bikses. Šis piedāvājums ir īpaši aktuāls agrā pavasarī un rudenī kad āra temperatūras ir zemas.

Komfortam

Nu jau 10 gadus mūsu kursantiem pieejamas arī maskas ko pavilkt zem ķiveres. Tās uzlabo gan higiēnu gan iespējams izvairīties no potenciālas skaidrošanās ar otru pusīti par tēmu "kas tas par blondu matu, kur tu biji utml.

Tāpat kā līdz šim...


Gaidam visus interesentus sākot no A1 līdz lielajai A kategorijai.

Mums nepatīk vilkt gumiju un tērēt jūsu laiku, tāpēc mācam braukšanu pa 2h reizē, kas paātrina mācību procesu vairāk nekā 2 reizes un samazina Jūsu izmaksas vismaz par ~35%.


Kāpēc tā?


Jūs atnākat uz nodarbību, apģērbjaties (5min), iesildāties laukumā (bez iesildīšanās laukumā kursanti pilsētā braukt nedrīkst) (5min), izbraucat pilsētā, aizbraucat līdz Āgenskalnam (populārs eksāmenu rajons) (15min), izbraucat pāris krustojumus (15min) un Jums jau jāsāk braukt atpakaļ lai paspētu līdz nodarbības beigām nokļūt mācību laukumā (15min), vēl jāatvēl laiks lai Instruktors jums varētu atkārtoti izskaidrot pieļautās kļūdas.

Tādējādi Jums jāatgriežas dotajā eksāmenu rajonā vismaz vēl vienu vai pat divas reizes lai to izzinātu un apgūtu. Tātad, braucot pa 1 braukšanas stundai reizē Jūs reāli dubultojat savu mācību laiku un izdevumus. 

Atmetam baumas jeb nesenās izmaiņas kas skar A kategorijas ieguvi

Ierodoties uz mopēdu vai motociklu vadīšanas eksāmeniem, pretendentam ir jābūt tērptam motociklu vadītājiem paredzētā apģērbā vai arī jālieto aizsargi, kas paredzēti ceļgalu, elkoņu un plecu aizsardzībai kritiena gadījumā, kā arī jālieto aizsargķivere, cimdi un slēgti apavi, kas nodrošina potīšu aizsardzību.


Saistībā ar iepriekšminēto lūgums apmācāmās personas jau mācību procesā informēt par obligātu atbilstoša ekipējuma nepieciešamību eksāmenos.


!!! – ja pretendents uz eksāmenu ieradīsies neatbilstošā apģērbā (piemēram šorti, T-krekls, sandales u.tml.), pakalpojums tiks atteikts !

  • Atceries, 2010 gads nāca ar izmaiņām eksāmena pieņemšanas kārtībā, turpmāk eksāmeni Rīgā, tikai ar CSDD moci.
  • Kopš 2011 gada lai tiktu pie kārotās A kategorijas ir jānokārto arī teorētiskais eksāmens.
  • 2012 bija pēdējais gads kad varēja paspēt nokārtot A kategoriju bez 35Zs jaudas limita ja tev ir tikai 21-23 gadi.
  • No 2013 gada lielā A kategorija ir nokārtojama tikai no 24 gadu vecuma, taču tie kam vēl nav 24 var kārtot A2 kategoriju un pirmos divus gadus braukt ar motocikliem kuru jauda nepārsniedz 35Kw. Pēc diviem gadiem, apliecību samainot pret A. Tātad, ja domā laikus tad pie lielās A kategorijas var tikt jau 20 gados.
  • Ja A2 kategorija ir iegūta pirms 24 gadu vecuma sasniegšanas, tad sasniedzot 24 gadu vecumu ir iespēja iegūt A kategoriju nokārtojot valsts eksāmenu ar atbilstošu motociklu, stāžs nav obligāts.

Jaunākās Atsauksmes

Jaunākās bildes

Pēdējie video

Maroka 3 Solo part 4

664 views - 0 comments

Maroka 3 Solo part 3

541 views - 0 comments

Maroka 3 Solo part 2

622 views - 0 comments

Maroka 3 Solo part 1

679 views - 0 comments