Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart
motoskola logo

          

MĀCĪBU MOTOCIKLI-TĀDI PAŠI KĀ EKSĀMENĀ


KAWASAKI ER6N

89,5% no maniem audzēkņiem nokārto eksāmenu CSDD ar pirmo reizi.

AKCIJAS

Atved draugu un saņem braukšanas stundu par brīvu

***

Nāc mācīties un saņem 10% atlaidi šajos motoveikalos

***

CSDD ONLINE TESTS

KONKURSS

Konkursa būtība ir sekojoša.

Ik pa laikam lapā www.akategorija.lv sadaļā KONKURSS tiks publicēts jauns video rullītis kurā būs redzams kā reāli moto kursanti brauc pilsētas satiksmē kādas nodarbības laikā. Video oriģinālais skaņas celiņš tiks aizstāts ar kādu mūzikas failu tāpēc Jums nebūs iespēja dzirdēt ko kursantiem saka instruktors.


Jums jāsaskata motociklistu pieļautās kļūdas un jāpiefiksē video laiks kurā tās ir izdarītas. Kad jūsuprāt esat saskaitījuši visas topošo motociklistu pieļautās kļūdas Jums jāatsūta sava atbilde elektroniski uz adresi: [email protected], ziņas tematā rakstot "KONKURSS".


Konkursā uzvar konkursants kurš piefiksējis visvairāk kļūdu, iegūstot 1 A kategorijas braukšanas nodarbību par brīvu. Konkursa aktuālais videouzdevums būs atrodams šeit, kā arī sadaļā VIDEO kur būs pieejami arī visi vecie konkursa uzdevumi.


Pēc katra konkursa beigām šeit tiks publicēts kļūdu saraksts kā arī uzvarētāja vārds un foto. Ja vēlies piedalīties neaizmirsti izlasīt konkursa noteikumus.


Jūsu atbildei jāizskatās šādi:


1.Jūsu vārds


2.Jūsu pamanītās kļūdas ar laika atzīmi


Piemērs:

Konkursa noteikumi.


1.Konkursā drīkst piedalīties personas kura vēl nav reģistrējusies A kategorijas ieguvei. Tie kas jau mācās, piedalīties nedrīkst.


2.Viens konkursants drīkst iesūtīt tikai vienu atbildi katram konkursam.


3.Uzvar tas konkursants kurš saskaitījis visvairāk kļūdu.


4.Dalībnieks piekrīt ka uz viņu e-pasta adresi var tikt nosūtītas motoapmācība.lv aktualitātes ja vien tie savā atbildē nav norādījuši ka tādas saņemt nevēlas. Uzvaras gadījumā viņa vārds un foto tiks izvietots www.motoapmaciba.lv sadaļā KONKURSS.


5.Tiek pieņemtas atbildes tikai uz aktuālo konkursu kas publicēts šajā sadaļā. Atbildes uz iepriekšējiem konkursiem pieņemtas netiek.


6.Uzvarētājs iegūto braukšanas nodarbību varēs izmantot kā pēdējo nodarbību pie instruktora pirms valsts eksāmena CSDD.


7.Dažādu akciju atlaides nesummējas.


8.Šī nav loterija.


AKTUĀLAIS KONKURSS

Iepriekšējais konkurss