Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

AKATEGORIJA.LV -ATSAUKSMES, PIEREDZE, IEROSINĀJUMI, KRITIKA

  Šī ir vieta kur Jūs varat atstāt savas atsauksmes un ieteikumus par Akategorija.lv moto skolu, jo kurš gan cits var mūs raksturot labāk par bijušajiem audzēkņiem. Būsim patiesi priecīgi par uzslavu taču uzklausīsim arī kritiku vai ieteikumus ja tādi būs.  

Padalies arī tu, raksti: [email protected]

Kopš 2016 gada mūsu klientiem ir iespēja atstāt savu atsauksmi arī mūsu Facebook lapā, tas ir vienkāršāk un ātrāk kā rakstīt to uz papīra un pēc tam pārpublicēt. Mūsu FB lapa ir te.

  Kā teorijai, tā praksei varētu izveidot video pamācības, kuras kursanti varētu skatīties vairākas reizes - par sev interesējošām tēmām. Varbūt vairāk varētu par dzinēju uzbūvi (4-rindā, vai 2-V900). Kādas atšķirības vai priekšrocības. Braukšanas nodarbībās iemācījos piemirstas lietas par apgriešanos 

Jānis Pavlovskis

  Lieliska instruktāža par moto uzbūvi, tipiem, aizsardzību, ekipējumu un citām interesantām moču lietām. Braukšanas nodarbības bija ok. Instruktori vienmēr laicīgi piesedza vietas, kur pieļāvu kļūdas, kā arī ļāva kļūdīties, izskaidrojot kļūdas būtību. Pēc teorijas nodarbībām parasti kursanti it ļoti pozitīvi noskaņoti, bet pirmajā braukšanas nodarbībā tā atmosfēra likās nozudusi. Īpaši pirmajās reizēs iesaku jaunos braucējus nedaudz vairāk paslavēt, iedrošināt, uzmundrināt. Tas radītu komandas sajūtu.

Arvīds Jēgers

  Teorija – visam pamats. Uzzināju vajadzīgas lietas par ekipējumu un pašiem močiem, kā arī atsvaidzinājām (tricky) lietas, kas nav "B", bet ir "A" kategorijā. Man patika! Ui, braukšana ideāla. Nevis tevi iemāca, kā pareizi, bet kā droši un pārliecinoši braukt! Jauns un piemirsts bija tas, ka zīmes uz ceļa jāskatās. Jau ieteicu draugiem, lai maina no citas autoskolas uz šo. Iesaku izveidot grupu, kam ir stāžs un tad pamācīt vairāk kādus elementus. Novēlējums - esat kādi Jūs esat, tad būsiet tikpat forši kā vienmēr. Special thanks to Aldis & Lelde. 

Jānis Keišs

  Man ļoti patika teorijas nodarbības, jo tas man bija kaut kas jauns. Paldies! Man viss bija jauns un visvairāk man patika saprotošā un jaukā instruktore Lelde. Viennozīmīgi ieteiktu šo autoskolu citiem!!! Lai Jums izdodas arī turpmāk! Jūs esat forši un vislabākie! Paldies!!!

Gunita Vidže

  Nodarbībās uzzināju par to, ka pareizi uzvesties uz ceļa, kādu aprīkojumu izvēlēties. Viss, ko uzzināju, priekš manis bija jaunums. Novēlu tā turpināt! Lai veicas un ir daudz pacietības!

Ivars Brūveris

Nodarbību sākumā vajadzēja izstāstīt, ka tiem, kam ir B kategorija, nemācīs noteikumus. Kad to saprata, bija ok. Braukšanas nodarbības ir ok, iepriekš ar moci nebiju braucis.

Nodarbības saistošas un atbilstošas A kategorijai. Interesanta šķita instruktoru personīgā pieredze. Par cik tik sāku bez iepriekšējas pieredzes, mācības nepametu un sanāk, ka viss bija labi.

Jānis Kazušs

 Viss ir labi. Bija interesanti uzzināt daudz jauna par mototehniku un, protams, iegūt prasmes vadīt motociklu. Ļoti patīk nodarbības laukumā. Man bija interesanti uzzināt, ka apstādināt motociklu pirms stop līnijas ir tik grūti. Vai ieteiktu autoskolu citiem? Protams, ka jā! Novēlu jums attīstīties un turpināt darīt šo pašu.

Igors Zarembo

 Toerijas nodarbības bija interesantas, daudz ko uzzināju par noteikumiem, daudz ko uzzināju par motociklu. Man patika braukšanas nodarbības, to laikā iemācījos braukt ar motocikli un uz ielas iemācījos braukt pēc noteikumiem. Noteikti ieteiktu autoskolu draugiem. Novēlu tā tik turpināt!

Mārtiņš Dambis

  Paldies dedzīgajam Aldim un pacietīgajai Leldei par grūtajām mācībām, kas rezultējās vieglā eksāmenā! :) Paldies! 

Viesturs Šķila

  Ļoti noderīgs tehniskais info par moci un par braukšanas tehniku, kā arī ekipējumu. Tas, ko grāmatās nevar izlasīt. Ļoti labi pasniegtas braukšanas nodarbības - ar piemēriem un jokiem - tā, ka paliek atmiņā! Pilnīgi noteikti ieteiktu šo autoskolu un novēlu tā turpināt!

Ingrīda Liepiņa

  Teorijas nodarbībās patika tas, ka tika mācīts un stāstīts tieši par to, kas reāli ir noderīgs un vajadzīgs ikdienā nevis tikai sausa teorija. Braukšanas nodarbībās iemācījos pilnīgi visu, lai gan par moci iepriekš nezināju itin neko un biju braukusi tikai ar mazo mocīti vienu reizi. Iesaku šo autoskolu saviem draugiem un vēlu vēl vairāk moču uz ielām. Lai izdodas vēl vairāk uzlabot laukumu .

Agita Nipere

  Uzzināju daudz par moču tehniskajām īpašībām. Nodarbību laikā pilnveidoju savas braukšanas prasmes. Ieteiktu šo autoskolu saviem draugiem.

Ingus Liepiņš

Beidzot iemācījos zīmes. Ļoti noderīga informācija, pat neskatoties uz to, ka braucu jau ar auto. Iemācījos braukt ar mocīti. Ļoti labi visu iemācīja, visu labi izskaidroja, ko varēšu izmantot dzīvē. Vai ieteiktu autoskolu saviem draugiem? - Protams, noteikti!

Novēlu, lai veicas, lai visi labi mācās un klausa instruktorus.

I'm a paragraph. Click once to begin entering Karīna Zariņayour own content. You can change my font, size, line height, color and more by highlighting part of me and selecting the options from the toolbar.

  Teorijas nodarbībās uzzināju daudz un dažādu interesantu informāciju par motocikliem, ekipējumu, drošību u.c. noderīgu informāciju. Braukšanas nodarbības man patika - atsvaidzināju braukšanas iemaņas krustojumos, uz tramvaja sliežu klātnes, kā arī apgriešanos braukšanai pretējā virzienā. Noteikti iesaku šo autoskolu un to arī daru! Novēlu visu to labāko, pacietību darbā ar kursantiem un paklausīgus kursantus.

Jānis Caune

  Teorijas nodarbībās uzzināju par atšķirībām, kas ir, braucot ar motociklu. Man patika braukšanas nodarbības, atsvaidzināju praktiskās iemaņas CSN pielietojumā. Ieteiktu autoskolu saviem draugiem. Novēlu mēģināt atrast pieeju tādām "bremzēm" kā man.

Juris Grigorjevs

  Atkārtoju teoriju, ieguvu zināšanas par motocikliem, dažādiem to veidiem. Nodarbības bija ļoti vērtīgas. Ir būtiskas atslēglietas, lai pareizi izbrauktu figūras, tas palīdzēja. Noteikti iesaku autoskolu citiem. Novēlu, lai autoskolas kursantu nokārtoto eksāmenu īpatsvars ir 95%!

Kaspars Ziediņš

  Ātri, ērti, saprotami. Viss ok. Labi, ka daudz info no instruktoru pieredzes un uzsvars uz drošību. Patika arī braukšanas nodarbības. Noteikti ieteiktu šo autoskolu saviem draugiem. Novēlu, lai izdodas arī turpmāk :)

Lauma Lankovska

  Tā kā pirms tam neko daudz nezināju, tad ieguvu daudz jauna. Noderīgs bija Alda sacītais. Viss patika. Tā ka līdz šim biju braucis pēc izjūtām, tad tagad zināšu, kā tas ir jādara pareizi. Saviem draugiem ieteiktu šo autoskolu un sevišķi Aldi. Novēlu, lai viss izdodas!

Kaspars Štālbergs

  Īpaši interesanta šķita motocikla tehniskā informācija, kā arī apmācības par ekipējumu un tā izvēli. Braukšanas nodarbībās uzzināju daudz jaunu par motociklu un tā bremzēšanas niansēm. Vai ieteiktu autoskolu? Jā, ir ok, labs laukums. Novēlu veiksmi turpmākajā darbībā.

Māris Radziņš

  Uzzināju daudzas jaunas lietas par motocikla uzbūvi un parametriem. Teorijas apmācības bija ļoti interesantas. Braukšanas nodarbībās iemācījos pareizi braukt un bremzēt. Vai ieteiktu autoskolu citiem? Jā, obligāti! Novēlu turpināt attīstīties un būt tikpat foršiem, kā līdz šim.

Andris Štikāns

  Bija vērtīgi uzzināt instruktora personīgo pieredzi un informāciju par moto uzbūvi, moto ekipējumu. Patika, ka braukšanas nodarbībās bija pāreja no mazākas kubatūras močiem uz lielākiem. Jauki bija braukšanas tehnikā: izspiest sajūgu un bremzēt ar priekšējo bremzi ar diviem pirkstiem.

Anita Bernsone

  Teorijas nodarbības bija ļoti interesantas. Daudz varēja uzzināt par pašiem motocikliem, to uzbūvi un apkopi. Braukšanas nodarbības bija super. Viss, ko uzzināju, bija jauns, jo pirms tam nekad nebiju braucis ar motocikli. Vai ieteiktu autoskolu draugiem? -Jā! Novēlu turpināt iesākto, nopirkt vairāk Hornetus. Vēlējums - saglabāt dzīvesprieku vienmēr un visur.

Dāvis Blaus

  Uzzināju CSN, kas attiecās uz motocikliem, uzzināju par moto braucēju ekipējumu un arī par motociklu tehniskajām lietām. Braukšanas nodarbībās iemācījos vadīt motociklu (iepriekš nebiju vadījis un iemaņu nebija). Noteikti ieteiktu šo autoskolu, jo priecēja instruktoru pozitīvā attieksme. Lai veicas ar nākamajiem kursantiem, lai ir jauni moči, jauni izbraucieni, jauni moto draugi.

Arturs Ozols

  Daudz jauna uzzināju par piedzīvojumiem Āfrikā. Interesanta šķita moto tehnisko lietu apmācība. Braukšanas nodarbībās atcerējos CSN. Viss šķiet atstrādāts un darbojas kā labi eļļots mehānisms. Tā tik turpināt.

Reinis Piebalgs

A kategoriju nokārtoju 2012.gadā pateicoties Alda apmācībai. Viens no man svarīgākajiem instruktoru izvēles nosacījumiem bija tas, ka abi ir instruktori-motobraucēji, ar ilggadēju pieredzi. Internetā atrodot šo mājaslapu, un izlasot visu šeit publicēto vērtīgo informāciju man bija skaidrs, ka Aldis mani izskolos ne tikai CSDD eksāmenu nokārtošanai, bet arī apmācīs kā man vienai pašai ikdienā droši piedalīties ceļu satiksmē.

Kopš nokārtoju A kategoriju, šī mājaslapa vairākkārt ir uzlabota un papildinājusies ar vērtīgu info, kā arī pašās apmācībās ir ieviesti jaunumi. Tas tikai apstiprina to, ka gan Aldis, gan Lelde ir profesionāļi savā jomā. Viņi seko līdzi visām noteikumu izmaiņām, dalās savā pieredzē, un viņiem ir svarīgi, lai apmācību process nepaliktu katru gadu viens un tāds pats, bet tikai uzlabotos.

Paldies Aldim par apmācību, un Leldei par noderīgiem ieteikumiem! :)

Laura Bīriņa

  Interesanta un noderīga šķita informācija par motocikla uzbūvi, ekspluatāciju. Nodarbības sāku kā iesācējs. Tagad uz moča jūtos tīri labi. Tā tik turpināt!

Vladimirs Jandavs

 Bija interesanti uzzināt par moto ekipējumu, moto tipiem. Iemācījos pareizi vadīt moto. Stūrēšana, braukšana.

Sergejs Berezins

  Mācoties teorijas nodarbībās ieguvu daudz noderīgas informācijas par to, kā motocikls darbojas un kas jāzina man kā braucējam, atrodoties uz ceļa. Braukšanas ļoti patika, jo katram tika pievērsta uzmanība un visi tika profesionāli pamācīti. Jau ieteicu autoskolu citiem un novēlu, lai viss izdodas!

Kārlis Kosmačevs

Daudz uzzināju vispārējo informāciju par motociklu. Ļoti noderīgi priekš iesācējiem, kam nav bijusi pieredze braukt ar motociklu.

Braukšanas nodarbības man patika. Tika dota lieliska iespēja izbraukt un salīdzināt dažāda veida motociklus, kā arī uzzināt un iemācīties figūru izpildes detaļas un knifus. Jā, laba autoskola, pieredzējuši instruktori un labs (plašs) laukums. Ieteiktu varbūt vairāk uzmanības pievērst apmācāmajiem figūru izpildē, īpaši, ka tie sistemātiski pieļauj vienu un to pašu kļūdu.

Igors Jegorovs

  Teorijas apmācība bija interesanta tādā ziņā, ka netika pieiets noteikumiem, bet gan runāts par pašiem motocikliem un braukšanu. Braukšanas nodarbības patika, laukumā derētu aizlāpīt pāris bedres. Ja draugi, vai iesaku autoskolu, tad izstāstītu, kas un kā šeit ir. Novēlu veiksmi!

Ivars Igaunis

  Uzzināju daudz jauna par motociklu uzbūvi. Braukšanas nodarbībās viss bija ok. Vai ieteiktu autoskolu? Ja jautātu, tad izstāstītu apstākļus, bet lēmumu lai pieņem paši. Novēlu, lai jūsu kursants Artūrs Biezais nokārto A kategoriju

Artūrs Biezais

  Teorijas nodarbības bija interesantas un pamācošas. Uzzināju jaunas lietas par motociklu tehnisko pusi un vērtīgus ieteikumus, lai piedalītos ceļu satiksmē. Braukšanas nodarbības bija pamācošas, atkārtoju ceļu satiksmes noteikumus reālā satiksmē. Ļāva pašam domāt, darīt un atzīmēja, pamācīja sarežģītākās situācijas. Jā, es ieteiktu šo autoskolu un arī visus instruktorus, jo visi ir profesionāļi savā jomā un labprāt dalās savā pieredzē. Novēlu, lai vairāk cilvēku mācītos drošu un pieklājīgu satiksmi un tāpēc jāapmeklē A kategorijas autoskola, kur to iemāca. Tā tik turpināt!

Aigars Pundurs

  Daudz jaunas informācijas par motocikla uzbūvi, drošību utt. Braukšanas nodarbībās daudz ko jaunu iemācījos, tagad arī ar mašīnu braukšu pareizi un pēc noteikumiem. Vai ieteiktu šo autoskolu citiem? Jā! Viss ir ļoti labi organizēts, vēlu visiem veiksmi uz ceļa.

Sergejs Glaskovs

  Daudz interesanta info no dzīves. Iespēja uzzināt jebkuru interesējošo tehnisko informāciju. Instruktori sagatavo reālām dzīves situācijām, liek domāt uz priekšu, prognozēt briesmas. Ieteiktu autoskolu arī citiem. Ieteiktu mācīt vairāk info par to, kā darīt pareizi, nevis tikai par to, kā ir nepareizi.

Sendijs Parādnieks

  Noderīga praktiskā informācija par moto. Braukšanas nodarbībās viss bija jauns. Autoskolu ieteiktu arī saviem draugiem. Teorijas nodarbībās vajadzētu vairāk info par CSN.

Nauris Bertmanis

  Nodarbībās es apguvu un iepazinu motocikla uzbūvi, specifikāciju, ar braukšanu saistīto specifikāciju, braukšanas noteikumus satiksmē. Braukšanas nodarbībās atgādināja braukšanas noteikumus, vērīgāku uzmanību uz zīmēm. Ieteiktu autoskolu saviem draugiem. Lai veicas turpmāko mācekļu apmācība un savas kvalifikācijas un profesionālisma celšanā.

Oskars Jākobsons

  Uzzināju par ceļu satiksmes noteikumiem, kas attiecas uz A kategoriju, par motociklistam nepieciešamo ekipējumu, par motocikla apkopi, kā izvēlēties motociklu. Braukšanas nodarbības uzsāku, neko nezinot par braukšanu ar motociklu, apguvu visas figūras un braukšanu pilsētā. Ļoti svarīgi ir visu laiku grozīt galvu un sekot līdzi satiksmei, braukšana šķiet drošāka. Jā, ieteiktu autoskolu saviem draugiem. Pirmajās laukuma nodarbībās vajadzētu vēl vairāk pastāstīt, kā jābrauc figūras. Pirmajā reizē izstāstīja, bet ātri aizmirsu (ātrumi, sajūgs u.tml.)

Jānis Medernieks

  Ļoti izsmeļošs izklāsts par lietām, kas noder reāli braucot ar motociklu - par ekipējumu, motocikla izvēli utt. Vērtīgi! Braukšanās tika mācītas zināšanas, kas palīdz droši braukt ar motociklu. Kļūdas tika labotas pacietīgi, tik reižu, cik nepieciešams. Jā, ieteiktu autoskolu saviem draugiem. Turpiniet tikpat labi strādāt un domāt par attīstību, piemēram, "pēcapliecības" apmācību bezceļiem, trasēm u.c.

Matīss Elsbergs

  Uzzināju drošības noteikumus, par motocikla izvēli un ekipējumu. Braukšanas nodarbības patika un atsvaidzināja noteikumus pa ielu braucot. Protams, ieteiktu šo autoskolu. Ieteiktu lielāku dresūru.

Mārcis Māliņš

  Man ļoti patika teorijas apmācība, jo netika mācīti likumi, bet gan uz motociklu attiecināta informācija. Braukšanas patika, tika atsvaidzināta informācija par likumiem, kuri tikai aizmirsti. Jā, ieteiktu šo autoskolu. Novēlu tā vien turpināt.

Pāvels Kudrjancevs

  Patika, ka nebija sausa teorija, bet daudz un dikti tika minēti piemēri no dzīves un praktiskā aspekta (pielietojuma). Ar moci sāku mācīties braukt no nulles, tāpēc viss bija jauns. Uzzināju kādā 8.reizē, ka figūras var EZ izbraukt, pieturot aizmugurējo bremzi. Žēl, ka tikai 8.reizē. Domāju, ka ieteiktu šo autoskolu, bet kopējās izmaksas ir palielas, mācoties no nulles. Būtu jauki, ja tiktu sakārtots asfalts pie stop līnijas mācību laukumā. Bet kopumā viss ok, tā tik turpināt. Instruktori tandēmā lieliski papildina viens otru!

Ēvalds Masaļskis

  Tehniskā daļa šķita interesanta, viss šķita interesants un jauns. Varbūt pietrūka vairāk paskaidrojumu uz ielām. Iesaku visiem kursantiem paņemt savus auto un vakaros vienkārši pabraukāties pa Pārdaugavu (man palīdzēja). Jā, ieteiktu autoskolu draugiem. Ieteiktu runāt zemākā tembrā ar cilvēkiem, kam nepielec. Stress visu apgrūtina.

Uģis Višņakovs

Vasarā sapratu, ka nu ir pienācis tas brīdis, kad man jātiek pie jauna burta tiesībās. Īsti daudz nedomājot iegūglēju kur un kā to izdarīt un..veiksmes, likteņa(vai velns viņu zina kā cita) ietekmē nonācu pie Akategorija mājaslapas. Sazvanījos, uzzināju, ka nav ko baidīties un domāt par to, ka vienīgais divriteņu transporta līdzeklis ar kuru iepriekš biju braucis bija velosipēds un pieteicos apmācībai. Par teoriju nav ko runāt, tur viss ātri, viegli un saprotami.

Bet tad pienāca pirmā diena, kad bija jādodas uz laukumu un jāsāk savs ceļš CSDD eksāmena virzienā. Tā kā nebiju nekad braucis ar moci, Aldis apstāstīja visu, kas, kur un kā.. un lai nezaudētu laiku uzreiz sēdināja mani uz 500cc moča. Kārtīgi izskaidroja kā lietas notiek uz laukuma un tā nu es savā nodabā pieradu pie moča un apradu ar visu to situāciju kā tādu. Pēc tam jau nākošajās reizēs, skaidroja kā braukt figūras ko un kā darīt.. Kādu laiku pavizinājos pa laukumu un tad jau uz ielas.. Prieks, ka izjutu to, ka Aldim rūp lai viss uz ielas notiktu kā vajag un, lai ar mani nekas slikts nenotiktu. Tiešām jutos droši zinot, ka viņš ir tur pat aiz manis. Tā nu kādu laiku pilsēta un tad bez jebkādām problēmām eksāmens nokārtots, jo apmācības laikā viss kārtīgi un kā nākas iemācīts.

Tiešām profesionāla attieksme pret katru, kas tajā pašā laikā ir kā starp čomiem. Ļoti patika! Paldies un iesaku arī citiem!!

Andris Zālītis

Viss sākās ar to, ka mani izvizināja ar 600cc šosejas mocīti. Tā nu āķis bija lūpā un tik bija jāsāk meklēt kā tikt pie tiesībām pašam.

No agrākās klasesbiedrenes uzzināju, ka viņa gājusi pie neganteļa mācīties un ieteica arī man.

Kad pats uzsāku apmācību, biju patīkami pārsteigts par attieksmi, atmosfēru un apmācību.

Negantelis un viņa sieva ir tiešām profesionāli pasniedzēji ar ļoti labu attieksmi. Tad - kad vajag ir stingri un labi pastāsta, pie kā manis pastrādātās muļķības var novest uz ceļa. (kā, nekā - ar moci braukt satiksmē nav tas pats, kā ar pusotrtonnīgu kasti, kas Tevi pasargās sadursmes gadījumā)

Viņi ļoti labi prot motivēt un tad, kad vajag, uzmundrināt.

Tiešām var just, ka apmācība balstās uz reālu dzīves pieredzi un tiek likts uzsvars uz situācijas izpratni. Kad braucām ielās, netiku prom no kādas sarežģītas vietas pirms instruktors/e nebija pārliecināti, ka esmu izpratis pilnībā, kā izbraukt sarežģīto posmu. (par ko tagad esmu ļoti pateicīgs)

Kopumā, kursa laikā, jutu, ka rūpu pasniedzējiem un viņiem nav vienalga, kā es braukšu viens pats, bez uzraudzības.

Ja kāds vēlas iegūt moto tiesības, šī ir tā īstā vieta, kur to darīt. Cik esmu dzirdējis - dažās citās autoskolās instruktori ar moci vien pāris reizes braukuši mūžā. (man tas radītu bailes)

Vēl viena maza lietiņa - ļoti labā ideja par apmācības moču mainīšanu - mācījos ar grūtāk vadāmu moci un līdz ar to CSDD mocīts bija nieks vien.


Veiksmi jums un paldies!

Rūsiņš Zilberts

Man visas tās labākās atsauksmes par Neganteli. Viņš man iemācīja braukt ar moci no nulles. Nekad pat nebiju ar moci braucis un nebiju vizināts. Taču Negantelis samācija braukt un arī braukt tā, lai satiksmē būtu droši gan man, gan apkārtējiem.

Es liku tiesības pirms kādiem 3 gadiem un cenas arī pie šī instruktora bija ļoti ok. Tāka rekomendēju. 

Renārs Kļaviņš