Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

ATSAUKSMES   AKATEGORIJA.LV MOTOSKOLA

Akategorija.LV - atsauksmes, pieredze, ierosinājumi, kritika

Intervija ar kursantu- Andris

Par to kāpēc viņš izvēlējās kārtot A kategoriju, kas bija visgrūtākais mācību procesā un par daudz ko citu, stāsta Andris.

Viņš saka: "...tā dzīve jau diezgan īsa ir, tāpēc manuprāt nav ko atlikt, ir jānāk, jasaņemās..." Te neatradīsi izdomātus cilvēkus ar stoka bildēm. Īsti cilveki - īsta pieredze

Šī ir vieta kur Jūs varat atstāt savas atsauksmes un ieteikumus par Akategorija.lv moto skolu, jo kurš gan cits var mūs raksturot labāk par bijušajiem audzēkņiem. Būsim patiesi priecīgi par uzslavu taču uzklausīsim arī kritiku vai ieteikumus ja tādi būs.

Padalies arī tu, raksti: [email protected]


Daudz interesanta info no dzīves. Iespēja uzzināt jebkuru interesējošo tehnisko informāciju. Instruktori sagatavo reālām dzīves situācijām, liek domāt uz priekšu, prognozēt briesmas. Ieteiktu autoskolu arī citiem. Ieteiktu mācīt vairāk info par to, kā darīt pareizi, nevis tikai par to, kā ir nepareizi.

Sendijs Parādnieks

moto apmācība

Kā teorijai, tā praksei varētu izveidot video pamācības, kuras kursanti varētu skatīties vairākas reizes - par sev interesējošām tēmām. Varbūt vairāk varētu par dzinēju uzbūvi (4-rindā, vai 2-V900). Kādas atšķirības vai priekšrocības. Braukšanas nodarbībās iemācījos piemirstas lietas par apgriešanos

Jānis Pavlovskis

Nodarbībās uzzināju par to, ka pareizi uzvesties uz ceļa, kādu aprīkojumu izvēlēties. Viss, ko uzzināju, priekš manis bija jaunums. Novēlu tā turpināt! Lai veicas un ir daudz pacietības!

Ivars Brūveris

Viss ir labi. Bija interesanti uzzināt daudz jauna par mototehniku un, protams, iegūt prasmes vadīt motociklu. Ļoti patīk nodarbības laukumā. Man bija interesanti uzzināt, ka apstādināt motociklu pirms stop līnijas ir tik grūti. Vai ieteiktu autoskolu citiem? Protams, ka jā! Novēlu jums attīstīties un turpināt darīt šo pašu.

Igors Zarembro

Tā kā pirms tam neko daudz nezināju, tad ieguvu daudz jauna. Noderīgs bija Alda sacītais. Viss patika. Tā ka līdz šim biju braucis pēc izjūtām, tad tagad zināšu, kā tas ir jādara pareizi. Saviem draugiem ieteiktu šo autoskolu un sevišķi Aldi. Novēlu, lai viss izdodas!

Kaspars Štālbergs

Īpaši interesanta šķita motocikla tehniskā informācija, kā arī apmācības par ekipējumu un tā izvēli. Braukšanas nodarbībās uzzināju daudz jaunu par motociklu un tā bremzēšanas niansēm. Vai ieteiktu autoskolu? Jā, ir ok, labs laukums. Novēlu veiksmi turpmākajā darbībā.

Māris Radziņš

Bija vērtīgi uzzināt instruktora personīgo pieredzi un informāciju par moto uzbūvi, moto ekipējumu. Patika, ka braukšanas nodarbībās bija pāreja no mazākas kubatūras močiem uz lielākiem. Jauki bija braukšanas tehnikā: izspiest sajūgu un bremzēt ar priekšējo bremzi ar diviem pirkstiem.

Anita Brensone

Teorijas nodarbības bija ļoti interesantas. Daudz varēja uzzināt par pašiem motocikliem, to uzbūvi un apkopi. Braukšanas nodarbības bija super. Viss, ko uzzināju, bija jauns, jo pirms tam nekad nebiju braucis ar motocikli. Vai ieteiktu autoskolu draugiem? -Jā! Novēlu turpināt iesākto, nopirkt vairāk Hornetus. Vēlējums - saglabāt dzīvesprieku vienmēr un visur..

Dāvis Blaus

Uzzināju daudzas jaunas lietas par motocikla uzbūvi un parametriem. Teorijas apmācības bija ļoti interesantas. Braukšanas nodarbībās iemācījos pareizi braukt un bremzēt. Vai ieteiktu autoskolu citiem? Jā, obligāti! Novēlu turpināt attīstīties un būt tikpat foršiem, kā līdz šim.

Andris Štikāns

Man ļoti patika teorijas apmācība, jo netika mācīti likumi, bet gan uz motociklu attiecināta informācija. Braukšanas patika, tika atsvaidzināta informācija par likumiem, kuri tikai aizmirsti. Jā, ieteiktu šo autoskolu. Novēlu tā vien turpināt.

Pāvels Kudrjancevs

Daudz jaunas informācijas par motocikla uzbūvi, drošību utt. Braukšanas nodarbībās daudz ko jaunu iemācījos, tagad arī ar mašīnu braukšu pareizi un pēc noteikumiem. Vai ieteiktu šo autoskolu citiem? Jā! Viss ir ļoti labi organizēts, vēlu visiem veiksmi uz ceļa.

Sergejs Glaskovs

Ļoti izsmeļošs izklāsts par lietām, kas noder reāli braucot ar motociklu - par ekipējumu, motocikla izvēli utt. Vērtīgi! Braukšanās tika mācītas zināšanas, kas palīdz droši braukt ar motociklu. Kļūdas tika labotas pacietīgi, tik reižu, cik nepieciešams. Jā, ieteiktu autoskolu saviem draugiem. Turpiniet tikpat labi strādāt un domāt par attīstību, piemēram, "pēcapliecības" apmācību bezceļiem, trasēm u.c.

Matīss Elsbergs

Daudz uzzināju vispārējo informāciju par motociklu. Ļoti noderīgi priekš iesācējiem, kam nav bijusi pieredze braukt ar motociklu.

Braukšanas nodarbības man patika. Tika dota lieliska iespēja izbraukt un salīdzināt dažāda veida motociklus, kā arī uzzināt un iemācīties figūru izpildes detaļas un knifus. Jā, laba autoskola, pieredzējuši instruktori un labs (plašs) laukums. Ieteiktu varbūt vairāk uzmanības pievērst apmācāmajiem figūru izpildē, īpaši, ka tie sistemātiski pieļauj vienu un to pašu kļūdu.

Igors Jegorovs

Toerijas nodarbības bija interesantas, daudz ko uzzināju par noteikumiem, daudz ko uzzināju par motociklu. Man patika braukšanas nodarbības, to laikā iemācījos braukt ar motocikli un uz ielas iemācījos braukt pēc noteikumiem. Noteikti ieteiktu autoskolu draugiem. Novēlu tā tik turpināt!

Mārtiņš Dambis

Uzzināju daudz jauna par motociklu uzbūvi. Braukšanas nodarbībās viss bija ok. Vai ieteiktu autoskolu? Ja jautātu, tad izstāstītu apstākļus, bet lēmumu lai pieņem paši. Novēlu, lai jūsu kursants Artūrs Biezais nokārto A kategoriju

Artūrs Biezais

Atstāj savu atsauksmi par motoskolu Akategorija.LV

This site uses Google reCAPTCHA technology to fight spam. Your use of reCAPTCHA is subject to Google's Privacy Policy and Terms of Service.

Tavs sapnis kļūt par motociklistu īstenosies. Pavisam drīz tu saņemsi no mums ziņu. Kamēr gaidi pievienojies mūsu sekotājiem facebook-tur mēdzam publicēt aktuālu informāciju par teorijas grupām, video un foto.