Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

A1 KATEGORIJA

A1 kategorijas iegūšanas kārtība + apmācības izmaksas + pieteikšanās motokursiem

Moto apmācības etapi

1. Teorijas nodarbības

motoskola A kategorija

Uzzināt vairāk

2. Praktiskā apmācība

motoskola A kategorija

Uzzināt vairāk

3. Eksāmens

motoskola A kategorija

Uzzināt vairāk

A1 kategorija

Mācību motocikli tādi paši kā CSDD eksāmenā

Motoskolā mēs piedāvājam apmācību ar dažādiem motocikliem,

A1 kategorijas motokursos kursants mācās ar tādiem motocikliem kā - YAMAHA YBR125, HONDA CB125R ABS     (tie paši motocikli kas Rīgas CSDD)

APRĪKOJUMS

Atbildes uz jautājumiem par A1 kategoriju 

Ko drīkst vadīt?

Atbilde: Motociklus, kuru motora darba tilpums nepārsniedz 125 kubikcentimetrus, jauda nepārsniedz 11 kilovatus un jaudas attiecība pret svaru nepārsniedz 0,1 kilovatu uz kilogramu*, kā arī triciklus, kuru jauda nepārsniedz 15 kilovatus. Motorolleri ar darba tilpumu virs 49 kubikcentimetriem arī iekļaujas šajā kategorijā.

Vecuma ierobežojumi

Atbilde: Lai kārtotu CSDD eksāmenu braukšanā, jābūt vismaz 16 gadu vecam. Uzsākt mācības var no 14 gadu vecuma.

Kāda ir apmācības kārtība?

Atbilde: Apmācība autoskolā nav obligāta , nepieciešamās zināšanas un iemaņas var apgūt pašmācības ceļā. Ļoti ieteicams  apmācību tomēr veikt motoskolā un pēc tam pie instruktora, tas ir pamatoti gan no ekonomiskā gad drošības viedokļa. Mācoties motoskolā tu iegūsi šādas zināšanas un iztērēsi mazāk līdzekļu kā vairākkārtīgi kārtojot braukšanas eksāmenu.

Braukšanas apmācība pie moto instruktora, min. braukšanas stundu skaita nav , tomēr jāapzinās ka CSDD eksāmenā prasības ir tādas pašas kā tiem kas kārto lielās A kategorijas. CSDD eksāmens maksā 56 Eur un turpinās līdz pirmajai rupjajai kļūdai, braukšanas nodarbība maksā sākot no 22.50 Eur un turpinās līdz nodarbības beigām.

Apmaksājot 10 obligātās braukšanas stundas uzreiz, ietaupi 10% par katru praktisko motobraukšanas apmācības mācību stundu motoskolā. Uzzināt vairāk.

Kādi eksameni jānokārto?

  • Teorijas eksāmens CSDD, 30 jautājumi ne vairāk kā 3 kļūdas.
  • Braukšanas eksāmens CSDD.

Pieteikuma forma motokursiem

Vai Jums ir B kategorija*
Es izvēlos apmaksāt 10 obl.braukš.nod. uzreiz, un ietaupīt!*
Labprātīgi nododu savus datus piedāvājuma saņemšanai*
This site uses Google reCAPTCHA technology to fight spam. Your use of reCAPTCHA is subject to Google's Privacy Policy and Terms of Service.

Paldies par tavu pieteikumu. Pavisam drīz tavs sapnis piepildīsies un tu kļūsi par motociklistu. Šodienas laikā gaidi tālākās instrukcijas. Ja gadījumā, nesaņem e-pastu, pārbaudi sava e-pasta spama/ mēstuļu kastīti.

Cik tas maksā?

  • Reģistrācija+Teorija autoskolā- 45 Eiro

  • Braukšanas maksa par mācību stundu- no 22.50 Eiro

  • (120min apmaksājamas iestājoties autoskolā)

Kas man vēl būtu jāzin?

Pieminēšu, ka izredzes nokārtot braukšanas eksāmenu, ja pretendents nav mācījies braukšanu pie instruktora, ir praktiski nereālas. Šeit nelīdzēs ne mamma, ne tētis ar B kategorijas apliecību, kurš pēc daudzu skolnieku domām, braucot no aizmugures ar auto, varētu iemācīt jaunajam, kā jābrauc.

Tas tāpēc, ka mamma un tētis, visticamāk, autoskolu apmeklēja 10-30 gadus senā pagātnē. No instruktora pieredzes , ja neesi ieguvis jaunu kategoriju pēdējo 5 gadu laikā, tavas CSN zināšanas pēc pašnovērtējuma, visticamāk, ir stipri pārvērtētas. Cita lieta, protams, ir māka iekļauties satiksmē . tai vajadzētu būt apgūtai. Ja kādu māc šaubas par mana apgalvojuma pareizību, apmeklējiet www.csdd.lv ceļu satiksmes noteikumu testa sadaļu A, B kategorijai. Gadījumā, ja tev ir 16 gadi, paprasi to nokārtot tētim vai mammai. Būsi pārsteigts par rezultātu. Vēl pārsteigtāki būsiet jūs abi pēc pirmās braukšanas nodarbības, kad kļūs skaidrs ka teorijas eksāmena nokārtošana datorā un reāla braukšana pēc noteikumiem nav viens un tas pats.

motoskola

Mājīgas telpas teorijas apguvei

Teorijas apguves klase ir klusā un viegli pieejamā vietā ar savu bezmaksas autostāvvietu.

motoskola

Plašs moto mācību laukums Rīgā

Motocikli ir ātri un mācību gaitā ir svarīgi lai apjukuma brīdī būtu kur paspēt nobremzēt, tāpēc jo vairāk vietas jo mierīgāka braukšana.

Citas izmaksas ?

Teorijas eksāmens CSDD-12.63 Eiro
Braukšanas eksāmens CSDD- 55 Eiro
Jauna vadītāja apliecība- 22.05 Eiro

motoskola A kategorija
motoskola A kategorija
motoskola A kategorija
motoskola A kategorija
motoskola A kategorija
motoskola A kategorija

Neatradi atbildi uz sev interesējošo jautajumu?

Ieskaties Biežāk Uzdotajos Jautajumos un atrodi sev interesējošo jautājumu par A kategoriju vai zvani (T: 29607465 ) un pajautā !

Biežāk uzdotie jautājumi

Kontakti

Adr​ese

Mazā Krasta iela 83, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1003

Saziņai

Tālr: 29 607 465

Epasts: [email protected]

Sociālie tīkli

Kategorijas

A

A2

A1

AM