Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

A1 KATEGORIJA

       Iegūšanas kārtība+cenas+pieteikšanās kursiem

Ko drīkst vadīt?

Motociklus, kuru motora darba tilpums nepārsniedz 125 kubikcentimetrus un kuru jauda nepārsniedz 11 Kw(14.47Zs).


Minimālā vecuma ierobežojumi

Lai kārtotu CSDD eksāmenu braukšanā, jābūt vismaz 16 gadu vecam.


Kāda ir apmācības kārtība?

Apmācība autoskolā nav obligāta , nepieciešamās zināšanas un iemaņas var apgūt pašmācības ceļā. Ļoti iesaku apmācību tomēr veikt autoskolā pie instruktora, tas ir pamatoti gan no ekonomiskā gad drošības viedokļa. Mācoties autoskolā tu iegūsi šādas zināšanas un iztērēsi mazāk līdzekļu kā vairākkārtīgi kārtojot braukšanas eksāmenu.


Kādi eksāmeni jākārto?

  • Teorijas eksāmens CSDD, 30 jautājumi ne vairāk kā 3 kļūdas.
  • Braukšanas eksāmens CSDD, ne vairāk kā 2 vienāda rakstura vidēji smagas kļūdas vai ne vairāk kā 3 dažāda rakstura vidēji smagas kļūdas vai ne vai vairāk kā 5 maznozīmīgas kļūdas.

Kas vēl man būtu jāzin?

Pieminēšu, ka izredzes nokārtot braukšanas eksāmenu, ja pretendents nav mācījies braukšanu pie instruktora, ir praktiski nereālas. Šeit nelīdzēs ne mamma, ne tētis ar B kategorijas apliecību, kurš pēc daudzu skolnieku domām, braucot no aizmugures ar auto, varētu iemācīt jaunajam, kā jābrauc.

Tas tāpēc, ka mamma un tētis, visticamāk, autoskolu apmeklēja 10-30 gadus senā pagātnē. No instruktora pieredzes varu teikt, ja neesi ieguvis jaunu kategoriju pēdējo 5 gadu laikā, tavas CSN zināšanas, visticamāk, ir stipri pielīdzināmas Zaļā gaisma braukt, sarkanā gaisma nebraukt līmenim. Cita lieta, protams, ir māka iekļauties satiksmē . tai vajadzētu būt apgūtai. Ja kādu māc šaubas par mana apgalvojuma pareizību, apmeklējiet www.csdd.lv ceļu satiksmes noteikumu testa sadaļu A, B kategorijai. Gadījumā, ja tev ir 16 gadi, paprasi to nokārtot tētim vai mammai. Būsi pārsteigts par rezultātu. Vēl pārsteigtāki būsiet jūs abi pēc pirmās braukšanas nodarbības, kad kļūs skaidrs ka teorijas eksāmena nokārtošana datorā un reāla braukšana pēc noteikumiem nav viens un tas pats.

Cik tas maksā?

• Reģistrācija+Teorija autoskolā- 35.60 Eiro
• Braukšanas maksa par mācību stundu- 20.25 Eiro 

 Citas izmaksas?

• Teorijas eksāmens CSDD-12.63 Eiro

• Braukšanas eksāmens CSDD- 55 Eiro

• Jauna vadītāja apliecība- 22.05 Eiro

Labprātīgi nododu savus datus lai saņemtu piedāvājumu.*
This site uses Google reCAPTCHA technology to fight spam. Your use of reCAPTCHA is subject to Google's Privacy Policy and Terms of Service.

Thank you for contacting us. We will get back to you as soon as possible

Mūsu mācību motocikls A1 kategorijai ir tieši tāds pats kā CSDD eksāmenā Honda CBF125

Plašākais A kategorijas mācību laukums Rīgā.

Daži citi 125cc mocīšu piemēri

Honda VT125 Shadow

Suzuki GN125

ApriliaRS125

0